Miroslav Parobek

Patrícia Kurpašová

Samuel Kozolka

Filip Kuban

Filip Kubáň

Miroslav Parobek

Som vyštudovaný novinár s dlhoročnou praxou v celoslovenských, regionálnych i komunálnych médiách a mám skúsenosti aj s vydávaním novín. Dlhé roky bol vydavateľom a šéfredaktorom regionálneho týždenníka LIPTOV a šéfredaktorom MY/Liptovské noviny. V súčasnosti som riaditeľom vydavateľstva R PRESS a poverený vedením redakcie RK MAGAZÍN.

Patrícia Kurpašová

Vyštudovala som masmediálnu komunikáciu, 3 roky som pôsobila ako moderátorka v školskom (teraz už lokálnom) rádiu Aetter. Okrem rozprávania do mikrofónu a písania článkov pre RK Magazín rada pomáham značkám so sociálnymi sieťami a prezentáciou na internete. V RK Magazíne pracujem ako redaktorka a web editorka portálu rkmagazin.sk. Milujem cestovanie, prírodu a dobrú kávu.

Samuel Kozolka

Som študentom žurnalistiky na Katolíckej univerzite v Ružomberku. Okrem písania pre RK Magazín, trénujem mládež vo futbale v mestskej časti Černová.

Filip Kubáň

Som študentom žurnalistiky na Katolíckej univerzite v Ružomberku. Najradšej sa zaujímam o šport, fotografovanie prírody a dianie v Ružomberku.