Odstávky elektriny v Ružomberku

Informácia o plánovaných odstávkach elektrickej energie

Stredoslovenská distribučná, a.s. (SSD) oznamuje, že z dôvodu plánovaných prác na zariadeniach distribučnej sústavy bude prerušená dodávka elektrickej energie, a to:

Odporúčame si overiť informáciu o prerušení elektrickej energie v priložených dokumentoch (zobrazia sa po kliku na hypertextový odkaz) podľa vášho EIC kódu odberného miesta, ulice a popisného čísla alebo na overenie využite stránku SSD: www.SSD.sk v časti “Plánované odstávky”.

Pripomíname, že SSD ponúka aj možnosť bezplatných oznámení o odstávke elektriny. Stačí sa zaregistrovať na internetovej stránke www.ssd.sk v časti plánované odstávky. K registrácii je okrem kontaktných údajov potrebný EIC kód odberného miesta, ktorý sa nachádza na zmluve k dodávke elektriny, prípadne na faktúrach. SSD informuje o odstávke SMS správou alebo e-mailom v dostatočnom predstihu.

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.