Sima Magušinová v Čutkove

Sima Magušinová vystúpila 29. augusta v Čutkove. Foto: Lívia Dvorská
V pondelok 29. augusta sa v Čutkovskej doline uskutočnil koncert populárnej speváčky Simony Magušinovej (Martausovej).

Prišlo naň niekoľko stoviek priaznivcov všetkých vekových kategórií. Interpretka v sprievode kapely svojím optimistickým a radostným prejavom prítomných ľudí rozospievala i roztancovala. Počas koncertu odzneli známe i menej známe piesne Dobrý deň, to som ja, Čokoláda, Nenahraditeľná či Liptovské srdce.

Simona má vzťah k Liptovu, nakoľko má manžela z Liptovskej Osady. Preto sa sem aj rada vracia. Časť jej tvorby má náboženský charakter. Na svojom konte má šesť nahratých CD – nosičov, ostatný v roku 2020. Za svoju tvorbu získala niekoľko ocenení. V rokoch 2018 a 2020 získala ocenenie Osobnosť televíznej obrazovky v kategórii speváčka.

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

Vyštudovala som publicistiku a masmediálnu komunikáciu. Vyše dvadsať rokov pôsobím v médiách ako redaktorka a manažérka marketingu. V poslednom období pomáham klientom zviditeľniť sa v online svete, cez digitálny marketing. Najviac je pre mňa moja rodina. Vychutnám si chvíle pri dobrej a voňavej káve či knihe. Snažím sa čo najviac hýbať, mám rada bicyklovanie, turistiku a beh na lyžiach.