Menej papierovačiek v meste

Doba papierová skončila. Pod týmto heslom sa uskutočnila aj Ružomberku roadshow, ktorej cieľom je predstaviť možnosti na ceste za modernejším úradom samosprávy.

Aké sú výhody elektronickej komunikácie občanov s úradom? Aké životné situácie vie občan cez elektronické služby riešiť? Čo všetko potrebuje na úspešné fungovanie v úradnom elektronickom svete vybaviť a vedieť používať?

„Naša cesta k modernému úradu pokračuje. Príďte si v stredu 21. júna užiť roadshow v centre Ružomberka (pri Hoteli Kultúra), kde vám združenie DEUS – DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska predstaví výhody digitalizácie úradu a elektronizácie služieb prostredníctvom systému DCOM,“ uviedla ružomberská radnica na svojom profile na sociálnej sieti.

Kto sa chcel dozvedieť viac, mohol navštíviť infostránok v meste. Komu sa to nepodarilo, môže viac informácií získať na webovej stránke www.zdruzeniedeus.sk. alebo kliknúť na odkaz menejpapierovaciek.sk.

Zdroj: mesto Ružomberok

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.