Na tohtoročnom jarmoku vystúpi Lúčnica aj IMT Smile

Tradičný Ružomberský jarmok, ktorý sa uskutoční v júni, bude sprevádzať pestrý kultúrny program. Na čo sa návštevníci môžu tešiť už teraz, nám prezradila Dagmar Zachová, vedúca programového oddelenia Kultúrneho domu Andreja Hlinku.

Na piatok, 1. júna, sú naplánované vystúpenia skupín IMT Smile a Iné Kafé, umeleckého súboru Lúčnica či speváka Martina Haricha.

Sobotné dopoludnie vyplní program pre najmenších pri príležitosti Medzinárodného dňa detí. Zabaví ich kúzelník Wolf či chodúľové divadlo.

V priebehu dňa sa na javisku budú prezentovať talentovaní žiaci ružomberských škôl, zahrajú a zaspievajú RK Jazz Band, Kristína Debnárová, Vidiek, Maxim Turbulenc a tiež Horkýže Slíže. Súčasťou sobotného programu bude aj tombola.

Titulná fotografia – ruzomberok.sk

 

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.