Ružomberčania zakopli v Zlatých Moravciach proti Seredi

Futbalisti MFK Ružomberok prehrali v prvom nadstavbovom kole skupiny o udržanie. Od poslednej priečky ich delia len dva body.

V 1. kole skupiny o udržanie sa stretli súperi na trávniku Zlatých Moraviec. Práve tam hrajú svoje domáce zápasy futbalisti Serede. Ružomberčania v remízovom zápase dostali gól až v posledných minútach.

Brankára Krajčírika prekonal v 81. minúte Martin Slaninka a zabezpečil tak víťazstvo Serede.

“Vedeli sme, že hráme so súperom, v zápasoch ktorého veľa gólov nepadá. To sa dnes aj potvrdilo. Nakoniec chlapci zo Serede dali šťastný gól, nám sa už vyrovnať nepodarilo. Myslím si, že to bol remízový zápas,” povedal po zápase tréner Ružomberka Ján Haspra.

Ružomberok prehrou klesol na deviate miesto. Od poslednej Senice majú k dobru len dva body. Najbližšie si zmerajú sily s Michalovcami. Zápas sa odohrá 20. marca na Štadióne pod Čebraťom.

Titulná fotografia – Jozef Bedej

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.