Stále stopercentní. Ružomberčania zdolali aj srbského prvoligistu a v príprave ešte neprehrali

Ružomberskí futbalisti zvíťazili v stredu 26.januára v úvodnom zápase na sústredení v Turecku proti srbskému celku Radnicki Nis. V zimnej príprave ide už o piatu výhru Ružomberčanov.

Už po polhodine hry sa zranil Šefčík, čo znamenalo, že Ružomberčania museli striedať. Šefčíka nahradil Rymarenko. V 56. minúte sa v zápase prvý krát menilo skóre. Fabiš poslal dlhú prihrávku z pravej vertikály do krídelných priestorov Rymarenkovi, ktorého prihrávka smerovala priamo na Bobčeka, ten neváhal a otvoril skóre zápasu – 1:0. V 70. minúte sa Ružomberčania dostali po peknej tímovej akcii do dvojgólového vedenia, kedy Seleckého pas pred brankára srbského celku zužitkoval Domonkos v podobe gólu – 2:0. Ešte do konca zápasu stihli Ružomberčania inkasovať gól z kopačky Pavlova, no víťazstvo si udržali.

Po zápase so srbským celkom FK Radnicki Nis si pripísali Ružomberčania už piatu výhru v zimnej príprave. Na Ružomberčanov čakajú na sústredení v Turecku ešte dva prípravné zápasy proti kosovskému FC Ballkani a ruskému veľkoklubu Dynamu Moskva. Generálku pred začiatkom ligy odohrajú doma proti poľskému druholigistovi GKS Jastrzebie.