V Kráľovstve Hrabovo vás čaká leto plné zábavy

Letné kino pod holým nebom, koncerty či stand-up vystúpenie. Program na leto v Kráľovstve Hrabovo v Ružomberku sľubuje množstvo zábavy pre malých aj veľkých.

Letné kino pod holým nebom, koncerty či stand-up vystúpenie. Letný program v Kráľovstve Hrabovo v Ružomberku sľubuje množstvo zábavy pre malých aj veľkých od štvrtka do nedele od 18.30 hod. Bohaté aktivity úplne zadarmo pripravili pre Ružomberčanov a návštevníkov mesta Ružomberok organizátori zo Združenia Hrabovská dolina.

Detské kino aj Filmové večery pre dospelých

„Toto leto sme pripravili celkom zaujímavý program. Počas štvrtku a nedele sa snažíme orientovať na detského návštevníka, preto sme do programu zaradili detské kiná so známymi filmami, napríklad Labková patrola vo filme, Lego príbeh, Ježko Sonic či Asterixove dobrodružstvá,“ priblížil Marek Zelnický, manažér Kráľovstva Hrabovo.

Piatky a soboty sa orientujú skôr na dospelého návštevníka, s ponukou filmových večerov s populárnymi titulmi ako napríklad Vo štvorici po opici, Matrix, Taxi 5, Kuriér či premiéry filmov Čo sme komu všetci urobili alebo Po čom muži túžia 2.

Koncerty aj divadlo improvizácie

Pestrú ponuku zábavy v Kráľovstve Hrabovo doplnia koncerty. Zahrá napríklad Peter Juhás z Voice či Eva Mazíková, ktorá určite zabaví nielen staršie publikum. „Pre tých, ktorí sa radi zasmejú, pripravujeme improvizačné divadlo na 29. júla vystúpenie Troch tvorivých tvorov s komikom Jurajom Šokom Tabačkom,“ doplnil Zelnický.

Zábavné večery organizuje Združenie Hrabovská dolina spolu s Oblastnou organizáciou cestovného ruchu (OOCR) Región Liptov, Mestom Ružomberok a s podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR. Mediálnym partnerom projektu je aj RK Magazín.

Atrakcie a množstvo zábavy pre malých aj veľkých

„Každý deň je v Kráľovstve Hrabovo množstvo zábavy pre malých aj veľkých. Nájdete tu najväčšie ruské koleso na Slovensku, najväčšiu pieskovú DINO výstavu, na ktorej pracovalo 12 rezbárov z Česka, Slovenska a Ukrajiny,“ povedal Štefan Červeň, predseda Združenia Hrabovská dolina a riaditeľ Kráľovstva Hrabovo

„K atrakciám môžeme pridať aj najväčšiu guľôčkovú trať, drevenú ZOO, brloh Maca Hrabovského, DINO kino, ARCHEO park, interaktívnu zónu, veselé animátorky, ktoré sa starajú o celodennú zábavu či maľovanie na tvár,“ dodal Červeň.

Všetky informácie o Kráľovstve Hrabovo a program na celé leto nájdete na webovej stránke alebo na sociálnych sieťach Kráľovstva Hrabovo. Viac informácií nájdete na plagáte TU.

Zdroj: Kráľovstvo Hrabovo

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.