V Ružomberku nájdete celoslovenský unikát

Ilustračná fotografia.
Či už ste turista, hubár, poľovník alebo rybár, výjazdy do prírody sa stanú vaším životným štýlom. Na pobyt v prírode je však potrebné sa aj kvalitne vystrojiť.

logo-3

Každý milovník prírody dobre vie, že istá dávka prípravy je vždy na mieste. Čím dlhší čas v nej trávite, tým sú vaše požiadavky na kvalitné vybavenie náročnejšie. Prvou zástavkou na ceste príprav by mal byť kvalitný obchod, kde nájdete všetko, čo potrebujete.

Presne takým miestom je predajňa poľovníckych potrieb INTERLES Slovakia v Ružomberku. Nachádza sa na križovatke štyroch pohorí. Medzi Nízkymi a Vysokými Tatrami i Veľkou a Malou Fatrou. Nájdete ju na hlavnom ťahu pri čerpacej stanici OMV.

,,Naši zákazníci, nám vždy dávali spätnú väzbu, že patríme k najlepším. A preto spojenie – patríme k najlepším – sa stalo naším sloganom,“ tvrdí Igor Pudiš, majiteľ spoločnosti IFP Interles Slovakia.

Výstavba nového nákupného centra 

V súčasnosti môžete nakupovať na ploche väčšej ako 280 m2.Vezmite so sebou manželku, svokru, deti i štvornohého miláčika. Pre každého nájdete v našej predajni niečo pekné, funkčné a kvalitné.

,,Nakoľko chceme zákazníkom umožniť ešte väčší komfort a možnosť výberu, realizujeme výstavbu nového, moderného nákupného centra Interles Slovakia, kde zákazník nájde všetko pod jednou strechou a náš sortiment sa niekoľkonásobne zväčší, aby sme pokryli aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka,“ vysvetľuje I. Pudiš

Firma je na trhu viac ako 30 rokov a svojim zákazníkom sa snaží naozaj pripraviť zážitok z nakupovania. ,,Dobrá kávička, čajík alebo bylinný likér pre nešoférov sú u nás samozrejmosťou. U nás vás vždy privítame s úsmevom a budeme sa snažiť splniť všetky vaše požiadavky. Obliekame poľovníkov a turistov do tých najdrsnejších podmienok ako napríklad Aljaška, Kazachstan a iné, ale aj turistov a lovcov do subtropických, afrických krajín. Ku každému zákazníkovi pristupujeme s úctou, láskou a najvyššou odbornosťou, aby sme vedeli poradiť,“ dopĺňa Lenka Pudišová, manažérka obchodu a marketingu.

Výrobky svetoznámych značiek objednáte aj z domu

Sympatický a kvalifikovaný personál zákazníkov prevedie rajom svetoznámych značiek ako Hanwag, Fjäll Räven, Chevalier, Devold, Swarovski Optik, Nikon, Blaser, Alfa, Lowa a mnohé ďalšie. Obrovské skladové zásoby uspokoja okamžite potreby každého klienta.

Počas obdobia pandémie covidu sa ľudia naučili nakupovať online. ,,Tento zvyk im ostal a naše online objednávky začali niekoľko násobne rásť každý deň a preto sme sa rozhodli naozaj zamakať a vylepšiť, skvalitniť a hlavne zväčšiť náš e-shop aj o sortiment našej sesterskej predajne Interles Husqvarna, kde rýchlo a pohodlne si môžete objednať pilčícky, lesnícky a pracovný sortiment, ktorý odosielame nie len na Slovensko, ale aj do okolitých štátov. “  objasňuje L. Pudišová.

Nakupovanie z pohodlia domova je stále obľúbené. „Kuriér vám zásielku doručí zväčša do 24 hodín počas pracovných dní. Pýšime sa tým, že všetko, čo je v online ponuke máme fyzicky skladom u nás v Ružomberku. Tovar vymieňame samozrejme do 14 dní,“ dodáva manažérka obchodu a marketingu.

Kvalitný sortiment i zloženie materiálov

V predajni nájdete kvalitný sortiment svetových značiek, na čo vás v predajni špeciálne upozornia, je zloženie materiálu. „Zelenú majú prírodné a udržateľné materiály a špeciálne radu tvoria neprekonateľné výrobky z vlny a merino vlny. Sú vysoko funkčné a najmä ohľaduplné k životnému prostrediu. Ak však fandíte klasickým membránam, tiež si vyberiete,“ zdôrazňuje L. Pudišová.

Pod susednou strechou poľovníckej predajne sa ukrýva už spomínaná predajňa Interles Husqvarna. Značková predajňa a servis píl, kosačiek a krovinorezov svetoznámej značky Husqvarna. „Ponúka lesnú i záhradnú techniku. Program pre pilčíkov a lesníkov vrátane oblečenia, obuvi i ochranných prvkov,“ spresňuje konateľ spoločnosti.

Tento predvianočný čas môžu zákazníci zaujímavé akcie a zľavy a samozrejme darček k nákupu v podobe pera, stolového kalendára alebo kvalitnej kávy nesmie chýbať. Zákazníci radi využívajú aj ponuku darčekového, vianočného balenia, čím si doma ušetria čas. Vianočné nákupy – tovar kúpený pred Vianocami je možné vymeniť až do konca januára 2024.

,,Našu prácu robíme s plným nasadením a láskou – aj vďaka našim zákazníkom, patríme k najlepším,“ uzatvára manažérka obchodu a marketingu.

Zdroj: PR článok

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.