V Ružomberku pokračujú v opravách ciest

Ilustračná fotografia. Zdroj: TASR - Miroslava Mlynárová
V týchto dňoch sa začínajú frézovacie práce spojené s obnovou asfaltového povrchu na Hrabovskej ceste, Veľkom Políku a Klačne.

Mesto Ružomberok pokračuje v opravách miestnych komunikácií. V sobotu 23. septembra sa začali frézovacie práce spojené s obnovou asfaltového povrchu na Hrabovskej ceste, Veľkom Políku a Klačne. Informoval o tom hovorca ružomberského primátora Vladimír Miškovčík.

„Upozorňujeme motoristov, že z dôvodu prác je potrebné rátať s dopravným obmedzením v polovičnom profile na Hrabovskej ceste, na sídlisku Klačno pred základnou školou a na križovatke ulíc Veľký Polík a Štefana Moyzesa,” uviedol hovorca. Dodal, že v úsekoch opráv ciest budú autá priebežne púšťať v jednom jazdnom pruhu.

Miškovčík zdôraznil, že práce na obnove ciest závisia od priaznivých poveternostných podmienok. „Obnova cesty na Hrabovskej ceste by mala trvať maximálne do konca budúceho týždňa,” priblížil. Predpoklad ukončenia prác na zvyšných dvoch úsekoch na miestnych cestách na sídlisku Klačno a na križovatke Veľký Polík a Štefana Moyzesa je podľa jeho slov do 6. októbra.

„Ďakujeme za vašu trpezlivosť a za dočasne znížený komfort na cestách sa ospravedlňujeme,“ doplnil hovorca mesta Ružomberok na sociálnej sieti.

Zdroj: Mesto Ružomberok

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.