Vianočné prianie Ružomberčanom

Vianoce. Sviatky pokoja a radosti. Sviatky, počas ktorých sa rodiny a priatelia stretávajú a užívajú si spoločné chvíle. 

Tohtoročné Vianoce budú tak ako celý predchádzajúci rok ovplyvnené pandémiou a protipandemickými opatreniami. Určite si však nájdime čas, zastavme sa a obzrime sa za uplynulým rokom.

Rok 2020 nás každého niečo naučil, niečo nám pripomenul, niečo potvrdil, niečo vyvrátil. A aj sme si trošku upratali v prioritách a hodnotách.

 
 

RK Magazín je už tri roky súčasťou ružomberských médií a stále pokračuje vo víziách svojich zakladateľov. Našim cieľom je robiť kvalitnú lokálnu žurnalistiku. Aby sme mohli naďalej slobodne tvoriť, potrebujeme aj vašu podporu.

 
 

Poučme sa. Nezabudnime, že nič netrvá večne.

Vianočné číslo Ružomberského magazínu vychádza aj tohto roku ako dvojčíslo. Verím, že si každý čitateľ nájde v aktuálnom vydaní to svoje, a že nám ostanete verní aj v budúcom roku.

Želám vám Požehnané Vianočné sviatky a Šťastný Nový rok 2021 plný zdravia.

Robo Kolár
vydavateľ RK Magazínu
predseda Inštitútu RK
organizátor Fullových dní

Považujem sa v prvom rade za Ružomberčana. V roku 2017 som založil a odvtedy vydávam Ružomberský magazín. Štyri roky som pôsobil ako poslanec v mestskom zastupiteľstve. Pracoval som v manažérskych pozíciách, dlhodobo riadim súkromnú stavebnú spoločnosť. Vyštudoval som Ekonomickú fakultu Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici.