Vyšlo februárové číslo RK Magazínu

Prečítate si o najdiskutovanejšej ružomberskej Kalvárii. Dozviete sa, aký názor má na výstavbu apartmánových domov architekt Martin Bišťan. Zistíte, aké plány majú dolnoliptovské obce a možno vás naša reportáž o otužovaní natoľko zaujme, že ľadovú vodu budete chcieť pocítiť aj vy.

Situácia v spoločnosti by sa dala prirovnať k počasiu. Jeden deň nasneží, druhý deň zimu spláchne dážď, tretí deň všetka voda primrzne, na štvrtý konečne vyjde slnko. Sem-tam sa dozviete, že vaša ratolesť sa namiesto online výučby radšej venuje hrám na mobile, inokedy vás zaskočí telefonát od pozitívneho príbuzného so slovami – ja už naozaj nevládzem. Ubehol rok, čo si zvykáme na obmedzenia a opatrenia. Na koronavírus.

Nevieme vám síce povedať, kedy bude konečne svet v starých koľajach, dozvedieť sa však môžete, čo sa deje v dolnoliptovskom chotári. Vo februárovom RK Magazíne si prečítate o najdiskutovanejšej ružomberskej Kalvárii. Dozviete sa, aký názor má na výstavbu apartmánových domov architekt Martin Bišťan. O sile modlitby sme sa rozprávali s nemocničným kaplánom Stanislavom Kaníkom. Zistíte, aké plány majú dolnoliptovské obce a možno vás naša reportáž o otužovaní natoľko zaujme, že ľadovú vodu budete chcieť pocítiť aj vy. Opäť vám prinášame aj informácie z rokovania mestského zastupiteľstva, no ponúkame aj tému unikátnej ľubochnianskej železničky.

 

Som vyštudovaná žurnalistka. Počas štúdia som pracovala pre regionálne noviny, kde som písala o kultúrno-spoločenskom dianí na Považí. Mám za sebou stáž pre portál aktuality.sk. Zaujímam sa o históriu, kultúru a problémy bežných ľudí z okolia Ružomberka.