Vývoz zeleného odpadu začína budúci týždeň

Ilustračná fotografia. Zdroj: canva.com
Zber záhradného biologicky rozložiteľného odpadu, ktorý do hnedých nádob zabezpečujú Komunálne služby mesta Ružomberok, začne 27. marca podľa pôvodného harmonogramu.

Vývoz záhradného biologicky rozložiteľného odpadu (BRO), ktorý sa zbiera do hnedých nádob, budú Komunálne služby Mesta Ružomberok zabezpečovať od pondelka 27. marca podľa pôvodného harmonogramu. Informuje o tom mesto Ružomberok na svojom webe aj profile na sociálnej sieti.

Obyvatelia Ružomberka môžu v pracovné dni doviezť záhradný “zelený” odpad – konáre, lístie či trávu aj priamo do Kompostárne, kde ho prevezmú na zhodnotenie. Harmonogram zberu, ako aj informačný leták nájdete na webovom sídle mesta Ružomberok.

Viac informácií s mapou lokalít a podmienkach na vývoz BRO, ako aj otváracích hodinách Kompostárne nájdete aj na webe Komunálnych služieb.

Zdroj: mesto Ružomberok

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.