Baťa už aj v Ružomberku

Predajňa Baťa v centre Ružomberka, donedávna nemožná myšlienka, ale od mája je to skutočnosť.

Veľkolepá otváracia akcia s welcome drinkom, mimoriadnou akciou a balónmi pre každého zákazníka, takto sa predstavila spoločnosť Baťa v Ružomberku. Dali si za cieľ priblížiť sa zákazníkom, ponúknuť im útulnú predajňu a prostredie, v ktorom je radosť nakupovať. Podľa nášho názoru sa im to podarilo na výbornú.

Útulnú novú predajňu v centre mesta nájdu zákazníci priamo pri fontáne „vajce“. Koncept predajne zaisťuje vystavenie veľkého množstva tovaru na malej ploche, vďaka čomu je tu výber pre všetkých.

Sortiment obsahuje veľké množstvo druhov tovaru pre ženy, mužov aj deti. Výber je i doplnkovom sortimente, nájdete tu širokú ponuku kabeliek, batohov, ošetrujúcich prípravkov, ponožkového tovaru a podobne.

Vzhľad tejto predajne vychádza z baťovskej filozofie, ktorá sa hlási k osobným službám zákazníkom. Cieľom spoločnosti bolo vytvoriť svetlé, čisté a vzdušné prostredie, v ktorom sa zákazník bude cítiť príjemne a rád sa bude vracať nakupovať.

Skúsený personál ponúka osobnú starostlivosť každému zákazníkovi, vďaka čomu mu dokáže vybrať vhodný tip obuvi alebo doplnkov.

S týmito profesionálmi v obore sa môžete poradiť nielen o výbere správnej veľkosti, ale napríklad aj o starostlivosti o obuv, vhodnej farebnej kombinácií či aktuálnych módnych trendoch.

Predajom však starostlivosť nekončí, Baťa sa o svojich zákazníkov stará a zaujíma a preto si tu môžete napríklad aj vyzdvihnúť objednávky z webu zdarma. Klikni a vyzdvihni, to je služba, ktorú Baťa ponúka na všetkých svojich predajniach. Samozrejmosťou je tiež výmena a vrátenie tovaru objednaného z webu alebo z inej predajne.

Pokiaľ si nevyberiete z tovaru, ktorý ponúka predajňa v Ružomberku, tak personál predajne vám ukáže, aké iné ďalšie vzory a farby sú dostupné na inej predajni, alebo len na webe a objedná vám ich priamo k vám domov.

Preto neváhajte navštíviť túto novú atrakciu v Ružomberku a využite darček, ktorý je na konci tejto stránky.

Kupón s 10% zľavou na nákup v predajni Baťa v Ružomberku nájdete v našom najnovšom vydaní RK Magazínu, ktorý zakúpite v ružomberských stánkoch.

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.