Detašované pracovisko pred radnicou

Poslucháčom sa prihovorili aj študenti Gymnázia sv. Andreja. Zdroj: GSA
Rádio Regina tento rok oslavuje 65. výročie od spustenia stredoslovenského vysielania z Banskej Bystrice. Pri tejto príležitosti cestuje po mestách a realizuje živé vysielania na rôznych miestach. Dnes zavítalo do srdca Ružomberka.

Rádio Regina Stred sa pri príležistosti svojho výročia vydalo po strednom Slovensku, v rámci čoho predstavuje mestá stredného Slovenska z rôznych dôležitých aspektov. Redaktori RTVS dnes v Ružomberku na Námestí Andreja Hlinku privítali viaceré osobnosti samosprávy, kultúry, športu, biznisu či podnikania. Jedným z hostí bol aj Samuel Kozolka, externý športový redaktor RK Magazínu.

,,V dopoludňajšej relácii som porozprával o Ružomberku z futbalovej stránky. Priblížil som úspech futbalistov MFK Ružomberok, keďže som mapoval ich celú sezónu ako redaktor RK Magazínu. Z pohľadu trénera som priblížil situáciu s deťmi, ako by sa mali kluby a tréneri správať, aby si do miestnych športových celkov a klubov pritiahli šikovné deti. Najdôležitejšie však na tom všetkom je, že s mládežou treba pracovať a výsledky sa čoskoro dostavia,” uviedol Samuel. 

V rádiu sa prihovoril aj náš externý športový redaktor Samuel Kozolka (vpravo). Zdroj: TJ Máj Černová

Okrem hostí sa pri detašovanom pracovisku zastavili viacerí okoloidúci či študenti Gymnázia sv. Andreja v Ružomberku.

Fotogaléria:

Zdroj: FB – Mesto Ružomberok/Gymnázium sv. Andreja

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.