Detský tábor Talentáč objavuje talenty

Letný denný tábor pripravil pre deti množstvo aktivít. Foto: archív Talentáča
Letný denný tábor Talentáč pripravilo pre deti z Ružomberka a okolitých obcí Združenie kresťanských spoločenstiev mládeže v spolupráci so spoločnosťou Talentomat.

Tento rok sa koná päť týždňových turnusov od 4. júla do 5. augusta na viacerých miestach – v Liptovských Sliačoch, Liskovej, Liptovskej Teplej a Likavke. „Do tábora sa prihlásilo vyše dvesto detí, o päťdesiat viac ako vlani,“ uviedla pre RK Magazín  hlavná organizátorka Katarína Moravová.

Ročník 2022 je zameraný na objavovanie talentov detí a predstavenie niektorých povolaní.  Deťom sa predstavili zdravotnícki záchranári, policajti či kultúrny pracovník. O svojej práci porozprával deťom starosta Likavky Marián Javorka. Prídu aj bytová dizajnérka či finančník.

Súčasťou programu sú hry, pohybové aktivity, návšteva kúpaliska aj tvorivé dielne. Zaujímavosťou je hľadanie pokladu či talentová show, v ktorej sa každý účastník môže predstaviť svojimi nápadmi. Deti čaká aj pyžamová párty a v závere noc pod stanom.

Podľa organizátorov ešte majú pár voľných miest, v prípade záujmu môžu rodičia prihlásiť svoje deti na tel. čísle  0908 200 792. Aktivity tábora sú zverejnené aj na facebookovej stránke.

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

Vyštudovala som publicistiku a masmediálnu komunikáciu. Vyše dvadsať rokov pôsobím v médiách ako redaktorka a manažérka marketingu. V poslednom období pomáham klientom zviditeľniť sa v online svete, cez digitálny marketing. Najviac je pre mňa moja rodina. Vychutnám si chvíle pri dobrej a voňavej káve či knihe. Snažím sa čo najviac hýbať, mám rada bicyklovanie, turistiku a beh na lyžiach.