Igor Čombor udelí jedenásť cien primátora aktívnym Ružomberčanom za pomoc v boji s koronavírusom

Primátor Igor Čombor sa rozhodol udeliť jedenásť cien primátora inštitúciám, ale aj konkrétnym osobám, ktoré sa dosiaľ zaslúžili o aktívne a nasledovaniahodné činy pomoci viacerým Ružomberčanom.

Menoslov ocenených radnica zatiaľ nezverejnila. Z videa, kde primátor ocenenia ohlasuje, je zrejme, že sa ujdú 9. skautskému zboru Laca Kronera, spoločnosti Áčko, Jednote dôchodcov Slovenska – Ružomberok, OZ Ružomberčan, Strednej zdravotníckej škole Márie Terézie Schererovej a Bratskej jednote baptistov Ružomberok.

„Dovoľte, aby som aj za Vás, občanov, mohol udeliť ceny primátora tým, ktorí si to najviac zaslúžia. Iste nie sú poslední, ktorým budem udeľovať tieto vyznamenania a možno aj väčšie vyznamenania, ale chcem ich povzbudiť, aby pokračovali vo svojej činnosti a aktivite aj naďalej,” povedal  Čombor pri príležitosti oznámenia zámeru udeliť ocenenia.

Titulná fotografia – reprofoto – primátor Igor Čombor oznamuje udelenie jedenástich cien primátora mesta. Zdroj – facebook.com/mesto.ruzomberok

Mám za sebou desať rokov práce v Mestskej televízií Ružomberok. Pedagogicky pôsobím na Katedre žurnalistiky Katolíckej univerzity, kde som aj vyštudoval. V Ružomberskom magazíne som šéfredaktor.