Koncom mája začne rozsiahla rekonštrukcia ružomberskej cesty I/18

Foto: Facebook/Viktor Mydlo
Úsek cesty I/18 v Ružomberku od Mosta na Nábreží M. R. Štefánika cez svetelnú križovatku MONDI až po križovatku Liptovské Sliače čaká od pondelka 30. mája rozsiahla rekonštrukcia. Do konca júla by mala byť ukončená po OMV, trvať bude 76 dní.

Najťažšie úseky sa plánujú zrekonstruovať prednostne, začiatkom júla by mala byť ukončená najkritickejšia časť. Miestom rekonštrukcie bude môcť prechádzať len nákladná doprava, pretože iné obchádzky nie sú možné. Obchádzové trasy budú bližšie špecifikované v najbližších dňoch.

,,Aj napriek tomu nás však čakajú obmedzenia a obchádzkové trasy, ktoré nám na nejaký čas sťažia životy. Bez nich to ale nebude možné,” informoval hovorca primátora mesta Ružomberok Viktor Mydlo .

O ďalších novinkách súvisiacich s rekonštrukciou bude mesto informovať na svojich sociálnych sieťach a na mestskej webovej stránke.

Zdroj: FB Viktor Mydlo

 

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.