Mesto začalo s opravou kritického úseku cesty na Zarevúcej

Oprava cesty na Zarevúcej. Foto: Mesto Ružomberok
Po skončení prác budú opravy pokračovať aj v ostatných častiach mesta.

Na Ulici Zarevúca začali v sobotu 18. mája práce na oprave cesty. Pri prejazde je potrebné zvýšiť obozretnosť, doprava v tomto úseku nie je nijako obmedzená. Koordinujú ju pracovníci spoločnosti Riline, ktorá realizuje práce.

Ide o frekventovaný cestný úsek od križovatky z hlavného cestného ťahu na obchodné centrum Spektrum, cez kruhový objazd popri poliklinike. Asfaltérske práce sú naplánované v strede týždňa (od 20. do 24. mája), počas nočných hodín, aby nebola obmedzená doprava.

Po Zarevúcej príde na rad Černová 

„Aktuálne opravy sú súčasťou komplexných opráv ciest za viac ako 76-tisíc eur, ktoré prebiehajú v meste Ružomberok. Okrem nich je každý deň v uliciach aj zariadenie Infraset, ktorým operatívne opravujú cestné výtlky pracovníci Komunálnych služieb mesta,“ uviedol hovorca mesta Vladimír Miškovčík.

Dodávateľ opravil v týždni od 13. do 17. mája kritický cestný úsek pri Kinekuse na Bystrickej ceste, po skončení prác na Ulici Zarevúca budú opravy pokračovať na poškodenej komunikácii na Ulici Černovských martýrov v mestskej časti Černová.

Zdroj: ruzomberok.sk

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.