Mestská polícia Ružomberok si v stredu 19. marca všimla trojicu mužov sediacich na lavičke v centre mesta, ktorí konzumovali alkohol na verejnosti. Ako ozrejmila na sociálnej sieti, takéto konanie je v rozpore s mestským nariadením.
„Počas kontroly totožnosti mužov sme zistili, že po jednom z nich je vyhlásené pátranie. Informovali sme štátnu políciu, ktorá si ho prevzala na ďalšie úkony,“ doplnili ružomberskí mestskí policajti.
Ilustračné foto – FB/Mestská polícia Ružomberok
Podporte kvalitný nezávislý obsah
Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.
