Stredopoliar Martin Chrien odchádza z MFK Ružomberok do FK Železiarne Podbrezová. Ako informoval na svojej stránke ružomberský klub, 30-ročný futbalista prvýkrát pôsobil pod Čebraťom v jesennej časti sezóny 2016/2017, keď na Liptov prišiel na hosťovanie z českej Viktorie Plzeň.
Druhú ružomberskú misiu začal Chrien, ktorý bol istý čas aj kapitánom tímu, v auguste 2022. Za ten čas bol pri niekoľkých úspechoch ako napríklad pri výhre v Slovnaft Cupe, či pri následnom vydarenom ťažení v predkolách Európskej ligy a Konferenčnej ligy UEFA.
Chrien odohral za štyri sezóny v Ružomberku celkovo 96 ligových zápasov, v ktorých strelil 12 gólov a pridal osem asistencií. Do streleckej listiny sa zapísal aj v Slovenskom pohári.
Foto – Matej Sagan
Podporte kvalitný nezávislý obsah
Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.
