Polícia obvinila 34-ročného Ľubomíra z okresu Ružomberok z vraždy

Polícia zrejme objasnila vraždu ženy z konca apríla tohto roku. V prípade obvinila 34-ročného Ľubomíra z okresu Ružomberok. Viac čítajte v článku.

Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva policajného zboru v Žiline obvinil 34-ročného Ľubomíra z okresu Ružomberok z obzvlášť závažného zločinu vraždy.

Podľa doposiaľ zistených informácií mal obvinený muž v noci z 29. na 30. apríla tohto roku v byte v Ružomberku, v úmysle usmrtiť oboma rukami, uškrtiť 41-ročnú ženu. Po čine mal ženu v byte uzamknúť a z bytu odísť. Žena bola nájdená bez známok života 30. apríla popoludní. O výsledku informovala Polícia SR na svojom facebookovom účte pre Žilinský kraj.

„Na prípade polícia intenzívne pracovala a na základe zistených dôkazov v uplynulých dňoch zadržala 34 ročného Ľubomíra. Vyšetrovateľ spracoval na obvineného muža podnet na vzatie do väzby,” píše sa v stanovisku polície.

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.