Pozývame Ružomberčanov na stretnutie v meste

V piatok popoludní nás môžete stretnúť pri vianočnom stromčeku v centre mesta.

Keď v piatok medzi 13. až 16. hodinou stretnete redaktorov Ružomberského magazínu v centre mesta, nebuďte prekvapení.

„Boli by sme radi, keby nás čitatelia poznali nielen cez naše články, ale aj osobne. Rovnako aj my ich. No keďže naše redakčné priestory sú veľmi malé, rozhodli sme sa vyjsť medzi ľudí do ulíc,“ vysvetľuje nápad redakcie Ružomberského magazínu šéfredaktor Peter Kravčák.

Nielen jeho, ale aj Imricha Gazdu a Annu Šenkeríkovú okoloidúci identifikujú veľmi ľahko – budú mať oblečené biele bundy s nápisom Ružomberský magazín.

„Keďže nám ešte ostalo niekoľko výtlačkov aktuálneho čísla, pomôžeme zároveň našim kolportérom v centre mesta s predajom. Bude to milá príležitosť prehodiť s každým záujemcom niekoľko slov,“ pokračuje šéfredaktor Kravčák.

„Vymysleli sme aj jedno prekvapenie. Ak sa niekto rozhodne pomôcť nám predať 20 výtlačkov, pozveme ho na kávu alebo čaj do neďalekej kaviarne,“ prezrádza Peter Kravčák a dodáva: „Budeme vďační každému, kto sa pristaví a povie nám svoj názor na náš magazín. Priama spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá, pretože len takýmto spôsobom sa môžeme zlepšovať.“

Tešíme sa na vás! 🙂

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.