Vo štvrtok 7. novembra konateľ MBK Ružomberok Tomáš Klopta, ktorý je zároveň poslancom mestského zastupiteľstva v Ružomberku, spoločne s výkonným riaditeľom klubu Miroslavom Futom, absolvovali stretnutie so zamestnancami Ministerstva športu a cestovného ruchu SR, ktorí sú zodpovední za rozvoj športovej infraštruktúry na Slovensku.
„Základom pre toto stretnutie bolo rozhodnutie výkonného výboru Slovenskej basketbalovej asociácie o možnosti vybudovania novej športovej infraštruktúry v našom meste,“ informoval ružomberský basketbalový klub na sociálnej sieti.
Dodal, že v ostatných mesiacoch sa snaha vedenia MBK Ružomberok upriamovala na prípravu podkladov, ktoré boli na ministerstve odovzdané a o ktorých sa bude v ďalších týždňoch rozhodovať v tomto rezorte.
„Poďakovanie patrí aj Róbertovi Dúbravcovi, Miroslavovi Zubercovi a Michalovi Kubačkovi, ktorí sa aktívne a odborne podieľali na príprave tohto materiálu,“ ozrejmili z MBK s tým, že o ďalšom vývoji a rokovaniach budú včas informovať.
Foto – FB/MBK Ružomberok
Podporte kvalitný nezávislý obsah
Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

