Pri Ružomberku došlo k tragickej dopravnej nehode

Tragická dopravná nehoda pri Bielom Potoku. Foto: FB/Polícia SR - Žilinský kraj
Vodič osobného motorového vozidla zraneniam na mieste podľahol.

V pondelok 22. apríla, v doobedňajších hodinách, sa stala na ceste č. I/59 pri obci Biely Potok, tragická dopravná nehoda.

„Vodič osobného motorového vozidla zn. Lada z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel do protismeru, kde došlo k čelnej zrážke s nákladným motorovým vozidlom zn. Mercedes Benz  smerujúcim na Donovaly. 34-ročný vodič osobného vozidla utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol,“ informovala Zuzana Šefčíková, krajská policajná hovorkyňa.

Vodič nákladného vozidla sa podrobil dychovej skúške s negatívnym výsledkom. „Presné príčiny ako aj ďalšie okolnosti tragickej dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania,“ dodala Šefčíková.

Polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, nepreceňovali svoje schopnosti a dodržiavali dopravné predpisy. Každý účastník cestnej premávky môže svojím zodpovedným prístupom prispieť k väčšej bezpečnosti na našich cestách.

Dopravná nehoda pri Bielom Potoku si vyžiadala jednu obeť. Foto: FB/Polícia SR – Žilinský kraj

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.