Ružomberská polícia pátra po dvojici mužov

Dvaja Ružomberčania hľadaní políciou sa skrývajú na neznámom mieste.

Okresný súd v Ružomberku vydal príkaz na zatknutie 32-ročného Milana Pukaja z Ružomberka (na fotografii vpravo) pre prečin podvodu a prečin legalizácie príjmu z trestnej činnosti. Hľadaná osoba má hnedé nakrátko ostrihané vlasy a hnedé oči.

„Hľadaný nepreberá súdne zásielky. Úmyselne sa skrýva nakoľko vie, že sa voči nemu vedie trestné konanie,“ uviedol Radko Moravčík z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline.

Polícia taktiež pátra po 38-ročnom Ružomberčanovi Róbertovi Hankovi (na fotografii vľavo), ktorý je obvinený zo zločinu týrania blízkej osoby a zverenej osoby. Hľadaná osoba má hnedé nakrátko ostrihané vlasy a modré oči. Rovnako ako v prvom prípade sa obvinený skrýva a nepreberá súdne zásielky.

Akékoľvek informácie k hľadaným osobám je potrebné nahlásiť na najbližší útvar policajného zboru alebo na bezplatnú telefónnu linku 158.

Foto – Policajný zbor SR

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.