Ružomberská polícia pátra po nezvestnej 24-ročnej Stanislave Weidlichovej 

Stanislava Weidlichová. Foto: Záchranný systém Slovensko
Hľadaná Stanislava Weidlichová je nezvestná od utorka 28. marca, odkedy po nej pátra ružomberská polícia.

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru (OR PZ) v Ružomberku vyhlásilo pátranie po 24-ročnej Stanislave Weidlichovej, ktorá má trvalý pobyt v okrese Ružomberok. Záchranný systém Slovensko (stránka zameraná na vyhľadávanie osôb – pozn. red.) prosí ľudí o pomoc s pátraním po nezvestnej žene prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti.

Stanislava je plnšej postavy, má hnedé oči a čierne vlasy po plecia. Naposledy mala na sebe oblečené červené tričko a nohavice, červeno-oranžovú teplákovú bundu a obuté biele tenisky.

„Ak uvidíte, nájdete hľadanú osobu, ihneď volajte linku polície (158) a následne Záchranný Systém Slovensko – Pátranie po osobách +421 948 11 22 33. Ďakujeme za pomoc a zdieľanie,“ uviedol Záchranný Systém Slovensko.

Zdroj: Záchranný systém Slovensko

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.