Na Žilinskej ulici ukradli dve autá rovnakej značky

V Ružomberku ukradli dve autá rovnakej značky na rovnakej ulici. Zdroj: FB/HAKA - Hľadá sa auto krádeže automobilov
V Ružomberku evidujú krádež dvoch motorových vozidiel značky Mitsubishi, ktoré boli odcudzené na rovnakej ulici približne v rovnakom čase.

V utorok 25. októbra v skorých ranných hodinách došlo na Žilinskej ulici v Ružomberku ku krádeži dvoch osobných motorových vozidiel značky Mitsubishi. Vozidlá boli odcudzené približne v rovnakom čase medzi štvrtou až piatou hodinou ráno.

Prvé vozidlo Mitsubishi ASX je z roku 2020, čiže je iba dva roky staré. Auto je šedej farby s metalízou a dá sa spoznať podľa znakov ako je nálepka LPG, preliačený predný nárazník zospodu na pravej strane, škrabanec vpravo na zadnom nárazníku a fólie na oknách.

„Evidenčné číslo na fotografiách je len prevozné, skutočná ŠPZ vozidla je RK913CN,“ zdôraznil majiteľ ukradnutého auta.

Kontakt na majiteľa vozidla Mitsubishi ASX: +421 911 776 521

Rovnaká značka, čas odcudzenia aj ulica

Druhé auto značky Mitsubishi OUTLANDER z roku 2016 ukradli v rovnakom čase na rovnakej ulici. Vozidlo je čiernej farby a dá sa spoznať podľa pevného ťažného zariadenia a fólií na sklách. Evidenčné číslo je RK134CM.

Autá ukradli priamo z parkoviska. Foto: HAKA – Hľadá sa auto krádeže automobilov

Kontakt na majiteľa vozidla Mitsubishi OUTLANDER: +421 950 598 786

Prípadmi sa zaoberá Polícia Slovenskej republiky a skupina HAKA – Hľadá sa auto krádeže automobilov. Poškodení žiadajú o pomoc aj verejnosť. V prípade akýchkoľvek informácií o kradnutých vozidlách môžete kontaktovať políciu na linke 158, HAKA tím na čísle 0910 666 910 alebo priamo majiteľov vozidla.

Zdroj: HAKA – Hľadá sa auto krádeže automobilov

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.