Polícia pátra po dievčati, ktoré ušlo z detského domova v Ružomberku

Polícia pátra po 17-ročnej Barbore Zuzaniakovej, ktorá v druhej polovici októbra ušla z detského domova v Ružomberku a doteraz o sebe nedala vedieť.

Koncom októbra sme vás informovali, že polícia pátra po 17-ročnej Barbore Zuzaniakovej, ktorá ušla z Detského domova v Ružomberku.

Keďže pátranie je dodnes bezvýsledné, polícia opätovne žiada občanov o pomoc pri hľadaní nezvestnej.

Barbora Zuzaniaková pochádza z Martina, no umiestnená bola v Detskom domove Ružomberok. Je 157 cm vysoká, štíhlej postavy. Má čierne vlasy dlhé po ramená, hnedé oči, informuje Radko Moravčík z Krajského riaditeľstva policajného zboru v Žiline.

Naposledy mala nezvestná oblečené modré rifle rozpárané na kolenách a stehnách. Na čiernej bunde mala nápis “Cocaine” a “Caviar”. Pri sebe mala aj modrú tašku s bielym nápisom “Nike”.

“Na ľavej ruke pod lakťom má vytetovaný šíp, na stehne pravej nohy srdiečko. Na čele má materské znamienko,” vymenoval zvláštne znamenia nezvestnej Radko Moravčík.

Akékoľvek informácie o hľadanej môžete poskytnúť na bezplatnom čísle 158 alebo na ktorejkoľvek policajne stanici na Slovensku.

Foto – Polícia SR

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.