Šoférovala opitá s doživotným zákazom viesť motorové vozidlá, chytila ju polícia

Zdroj: Facebook/Polícia SR - Žilinský kraj 
Žena z Českej republiky nafúkala viac ako jedno promile alkoholu. 

Hliadka Obvodného oddelenia Policajného zboru Ružomberok v nedeľu 12. novembra popoludní zastavila vozidlo Škoda Octávia, ktoré viedla 38-ročná žena z Českej republiky po ulici Karola Krčméryho v Ružomberku.

Počas kontroly sa vodička podrobila dychovej skúške s pozitívny výsledkom 1,08 promile alkoholu.

Zdroj: Facebook/Polícia SR – Žilinský kraj

Polícia počas kontroly zistila, že vodičke Okresný súd v Žiline uložil trest – doživotný zákaz viesť motorové vozidlá akéhokoľvek druhu. Ženu preto obmedzili na osobnej slobode.

,,Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Ružomberku vzniesol žene obvinenie za prečin ohrozenie pod vplyvom návykovej látky a za prečin marenie výkonu úradného rozhodnutia,” informovala krajská polícia na facebookovej stránke.

Šofér osobného auta, ktoré skončilo pod kamiónom, podľahol zraneniam

Zdroj: Facebook/Polícia SR – Žilinský kraj

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.