Ulicu Antona Bernoláka budú čistiť pravidelne

Novinka upratovania ulice platí od zajtrajšieho utorka a opakovať sa bude pravidelne každý utorok. Mesto žiada vodičov, aby v danej lokalite v uvedených termínoch a časoch neparkovali.

Mesto Ružomberok v príspevku na sociálnej sieti upozorňuje na strojové čistenie parkovacích miest, ktoré začína v utorok 25. apríla a pokračovať bude pravidelne každý utorok v čase od 6:30 h do 7.30 hod.

V párnom týždni bude prebiehať čistenie časti ulice d Evanjelického kostola po Fullovu uličku a časť ulice od Fullovej uličky po výjazd na cestu I/18 sa bude čistiť v nepárnom týždni.

,,Prosíme majiteľov osobných automobilov v danej lokalite, aby v uvedených termínoch a časoch nevyužívali z dôvodu čistenia parkovacie miesta. Na zmenu v statickej doprave upozorňuje dopravné značenie. Kontrolu dodržiavania zákazu parkovania bude zabezpečovať Mestská polícia Ružomberok,” upozorňuje ružomberská radnica.

Zdroj: FB/Mesto Ružomberok

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.