V Ružomberku budú rokovať o verejnej doprave a basketbale

Ilustračné foto: Rudolf Maškurica
Mestské zastupiteľstvo bude rozhodovať o úhrade doplatku poskytnutého príspevku pre spoločnosť Blaguss Slovakia a zvýšení dotácie pre Mestský basketbalový klub.

Ružomberok 30. októbra (TASR) – Ružomberskí mestskí poslanci budú v pondelok popoludní mimoriadne rokovať. Venovať sa budú správe o verejnej osobnej doprave a dopravnej obsluhe za rok 2021. Informoval o tom hovorca mesta Vladimír Miškovčík.

„Zastupiteľstvo bude rozhodovať o úhrade doplatku poskytnutého príspevku viac ako 384.000 eur pre spoločnosť Blaguss Slovakia. Tiež o zvýšení dotácie pre Mestský basketbalový klub Ružomberok o sumu 40-tisíc eur na 260.200 eur,” priblížil hovorca.

Zdroj: Teraz.sk

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.