Ambulancie v chirurgickom pavilóne budú najbližšie dva dni mimo prevádzky

Pacienti nebudú môcť ísť na ortopédiu, chirurgiu, mamografiu, rehabilitáciu či CT-pracovisko.

Ambulancie a pracoviská v chirurgickom pavilóne vojenskej nemocnice nebudú najbližších 48 hodín v prevádzke. Informuje o tom hovorkyňa ÚVN Petra Dišková.

Dôvodom sú následky požiaru, ktorý v nedeľu zachvátil podkrovie a strechu budovy chirurgie.

Zatvorené budú ambulancie ortopédie a úrazovej chirurgie, chirurgie, neurochirurgie, urológie. Mimo prevádzky budú aj pracoviská ANGIO-CT, CT, rehabilitácie, mamografie a sonografie.

Nemocnica v súvislosti s požiarom pozastavila na najbližšie dva dni aj časť plánovaných operácií. Pacienti, ktorí mali podstúpiť operáciu v pondelok a utorok, dostanú nový termín.

Pre pacientov je k dispozícii aj INFO-linka ÚVN 044 438 2929. Informovať sa môžu aj prostredníctvom e-mailu na uvn@uvn.sk.

Ústredná vojenská nemocnica prosí pacientov, aby sledovali aktuality na webovej stránke nemocnice www.uvn.sk, kde bude priebežne informovať o aktuálnej situácii a prijatých opatreniach.

Titulná fotografia: záber z nedeľného požiaru v ÚVN. Foto: Viktor Mydlo 

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.