Do klubu MFK Ružomberok prichádza na hosťovanie útočník Martin Rymarenko

Rodák z Banskej Bystrice bude súčasťou tímu do konca aktuálnej sezóny.

Predstavitelia futbalových klubov MFK Ružomberok a FC DAC 1904 Dunajská Streda sa dohodli na hosťovaní útočníka Martina Rymarenka pod Čebraťom do konca aktuálneho ročníka.

,,22-ročný ofenzívny hráč začínal s futbalom v klube ŠK Obecný podnik lesov Poniky, odkiaľ najskôr v roku 2009 išiel na hosťovanie do JUPIE Futbalovej akadémie Mareka Hamšíka, od roku 2010 niekoľko sezón po sebe hosťoval v Dukle Banská Bystrica a v marci 2016 prestúpil do Dunajskej Stredy,” uvádza sa na oficiálnej stránke MFK Ružomberok.

V minulosti bol navyše aj súčasťou slovenského reprezentačného výberu do osemnásť rokov. Po troch rokoch v mládeži DAC viedli jeho kroky najskôr na hosťovanie do Komárna a naposledy hosťoval v Šamoríne, kde v uplynulom ročníku zaujal štrnástimi strelenými gólmi.

,,Teším sa na novú výzvu. Kolektív je super, niektorých chalanov som poznal už predtým. Prvý tréning som absolvoval v nedeľu,” povedal pre naše noviny 22-ročný útočník Martin Rymarenko.

 

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.