Dobrovoľní hasiči odstraňovali popadané stromy na Smrekovici a Vlkolínci

Cestou zo zásahu na Smrekovici odstránili dobrovoľní hasiči ďalší spadnutý strom vo Vlkolínci. 

Počas uplynulého víkendu mali rušné chvíle viacerí. Severné Slovensko zasiahla snehová kalamita, kvôli ktorej krízové štáby niekoľkých samospráv vyhlásili mimoriadnu situáciu, vrátane mesta Ružomberok. Cesty boli neprejazdné, plynulú premávku komplikovalo husté sneženie, víchrica, kolóny či popadané stromy.

Množstvo práce mali aj dobrovoľní hasiči (DHZ) z Vlkolínca, ktorí zasahovali v sobotu 4. februára na Smrekovici aj vo Vlkolínci. Počas snehovej kalamity popadalo na cestu niekoľko stromov, ktoré bolo potrebné odstrániť. Na miesto privolali príslušníkov DHZ Vlkolínec, ktorí popadané stromy odstránili.

,,Pri návrate zo Smrekovice na základňu sme ešte odstránili spadnutý strom na príjazdovej ceste do Vlkolínca,” informovali prostredníctvom sociálnej siete.

Fotogaléria

Zdroj: DHZ Vlkolínec

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.