Dokonalá ochrana voči Covid-19 na pracovisku i v domácnosti

V súvislosti s ochorením Covid-19 sa do popredia dostáva otázka, ako čo najlepšie ochrániť seba, svojich blízkych, rodičov, starých rodičov i zamestnancov v interiéri, kde trávime takmer všetok čas.

Radi vám predstavujeme riešenie, patentovanú technológiu firmy RGF Enviromental Group, ktorá sa nazýva fotohydroionizácia. Na rozdiel od dnes bežne poznaných bezpečných technológií zariadenie dokáže sterilizovať nielen vzduch ale i povrchy a to permanentne.

Fotohydroionizácia (PHI) – CleanAir  ničí baktérie, vírusy, plesne, zatuchnutie, zápach od fajčenia či zvierat.

Princíp fungovania PHI technológie a jej históriu sa dozviete na našej stránke www.sterilizacia-vzduchu.sk. Pre jednoduchosť iba spomenieme, že zariadenie nasýti vzduch molekulami hydroperoxidov, ich vzdialenosť od seba tvorí menej ako 1 mikrometer. Tieto priateľské oxidanty škodliviny zničia a premenia sa späť na kyslík a vodík.

Čo je dôležité vedieť?

TEST KÝCHNUTIA

Validačná štúdia poukázala, že technológia PHI je schopná okamžite zničiť baktérie a vírusy vrátane Covid-19 a to až do vzdialenosti 1 m s účinnosťou 99%. S dodržaním uvedenej vzdialenosti, veľmi výrazne klesá riziko nakazenia sa.

Technológia je ekologická, zdravotne nepredstavuje žiadne riziko, jej prevádzka je finančne nenáročná. Prístroj môže byť pustený za bežnej prevádzky v prítomnosti ľudí, rastlín i zvierat.

 

Najčastejšie predávaný CleanAir Desk Air ochráni až 74m3 a jeho dizajn je i dekoratívny. Dvojnásobný výkon poskytne Micro 5-ka, s prísne účelovým dizajnom a vrchol ponuky predstavuje QuickTreat vhodný do veľkých miestností, výrobných hál s výkonom až 390 m3.

Prístroje podľa výkonu sú vhodné najmä pre: domácnosti, DSS, úrady, lekárne, ambulancie lekárov, stomatológov, pracoviská, použitie v prostriedkoch MHD, banky, potraviny, obchody, fitness centrá a mnohé iné prevádzky.

Na Liptove si zariadenia najviac zákazníkov nachádzajú práve z oblasti verejného zdravotníctva. Každé dodané a spustené zariadenie priaznivo vplýva na možný vývoj situácie v regióne.

Zariadenia dokážu eliminovať zápachy i prichádzajúce z vonkajšieho prostredia napríklad pri vetraní a odstraňovať chemické škodliviny. Vhodné najmä v lokalitách, ktoré sú permanentne vystavené nepríjemným pachom a smradu.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na čísle 0915 722 377 alebo mail: info@sterilizacia-vzduchu.sk.

 

PR článok