Hľadaného Ružomberčana polícia našla, skrýval sa takmer tri mesiace

AKTUALIZÁCIA: 32-ročný Robert B. z Ružomberka sa našiel takmer po troch mesiacoch a je v poriadku. Informovalo o tom Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Ružomberku, ktoré zároveň odvolalo pátranie po nezvestnom mužovi.

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Ružomberku vyhlasuje pátranie po 32-ročnom Ružomberčanovi menom Robert Bucha, ktorý sa skrýva od 25. novembra minulého roka. Je obvinený z prečinu krádeže.

,,Hľadaný sa úmyselne skrýva pred orgánom činným v trestnom konaní,” informuje Zuzana Šefčíková, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KRPZ) v Žiline.

Popis osoby: strednej postavy, hnedé vlasy
Popis oblečenia: nezistený
Zvláštne znamenia: nezistený

,,Akékoľvek informácie k hľadanému mužovi  je potrebné oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek oddelení PZ alebo súkromnou správou na oficiálnej facebookovej stránke PZ,” dodáva hovorkyňa.

AKTUALIZÁCIA 17. februára 2023 

,,Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Ružomberku odvoláva pátranie po hľadanom mužovi, nakoľko pominuli dôvody vyhlásenia pátrania. Nezvestný muž bol vypátraný a je v poriadku,” uviedla krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová.

Zdroj: KRPZ Žilina

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.