Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody

Dopravná nehoda sa stala ešte v auguste tohto roka na ceste I/18 v obci Ľubochňa. Auto pravdepodobne zrazilo chodca a z miesta nehody odišlo.

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Ružomberku preveruje dopravnú nehodu, ku ktorej došlo 29. augusta 2022 v čase okolo 22:00 hod. na ceste I/18 v obci Ľubochňa na križovatke smerom na Švošov. ,,Za bližšie nezistených okolností došlo pravdepodobne k stretu chodca s vozidlom, ktoré z miesta odišlo,” uvádza polícia na sociálnej sieti.

V súvislosti s vyšetrovaním uvedenej dopravnej nehody polícia žiada svedkov, aby akékoľvek informácie k tejto nehode oznámili osobne na najbližšom útvare Policajného zboru, na bezplatnom telefónnom čísle 158 alebo formou súkromnej správy na Facebook Polícia SR – Žilinský kraj.

Zdroj: FB/Polícia SR – Žilinský kraj

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.