Liptovské múzeum nominovali na ocenenie. Podporiť ho môžete hlasovaním

Liptovské múzeum so sídlom v Ružomberku nominovali na ocenenie v slovensko-poľskej ankete Osobnosť horských oblastí.

Liptovské múzeum za výsledky svojej tohtoročnej práce Oblastná organizácia cestovného ruchu REGION LIPTOV nominovala v slovensko-poľskej ankete Osobnosť horských oblastí na ocenenie v kategórii stredný podnikateľ.

Od 7. až do 15.novembra 2022 do 23:59 prebieha online hlasovanie verejnosti. Každý občan môže dať svojmu vybranému kandidátovi v každej kategórii jeden hlas z jednej IP adresy (z jedného počítača, tabletu alebo smartfónu). Liptovské múzeum môžete podporiť hlasovaním TU.

Záverečná fáza súťaže sa skončí zasadnutím poroty, ktorá vyberie víťazov jednoduchou väčšinou hlasov, pričom dodatočný hlas udelí jednému nominovanému z každej kategórie, ktorý získal najviac hlasov na internete.

„Budeme radi, ak podporíte našu nomináciu hlasovaním a tiež ak budete toto hlasovanie zdieľať prostredníctvom svojich komunikačných kanálov,“ uviedla Martina Vilčeková, odborná referentka kultúry Liptovského múzea.

Konečné výsledky vyhlásia 10. decembra tohto roku počas slávnostného programu Final Gala v poľskom meste Żywiec.

Zdroj: Liptovské múzeum

Liptovské múzeum oslavuje 110 rokov

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.