Mesto ocenilo pracovníkov Centra sociálnych služieb Likava

Primátor mesta ocenil pracovníkov. Foto: Viktor Mydlo
V utorok 21. júna popoludní ocenil primátor mesta Ružomberok zdravotníckych aj nezdravotníckych pracovníkov Centra sociálnych služieb Likava. Oceňovanie sa uskutočnilo pri príležitosti Dňa sestier, ktoré si pripomíname 12. mája.

Medzi ocenenými boli nielen zdravotné sestry, ale aj pomocný zdravotnícky personál a pracovníci údržby. „Som rád, že som aspoň takouto cestou mohol poďakovať obetavému personálu, ktorý už roky poskytuje vynikajúcu starostlivosť v Centre sociálnych služieb Likava,“ povedal primátor Igor Čombor v rámci oceňovania.

Cenu primátora získali: Martina Prekopová, Valéria Konderíková, Monika Kasanická, Zuzana Slaná, Janka Kozicová, Ján Reka a Róbert Vrbenský. Ocenení si okrem plakety prevzali aj ružu a malý balíček s predmetmi Mesta Ružomberok.

Fotogaléria

Zdroj: Mesto Ružomberok/Foto: Viktor Mydlo

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.