Mestská polícia pripomína pravidlá parkovania pri obchodnom centre Adria

Parkovacia plocha je súčasťou Zóny 1.

Mestská polícia Ružomberok (MsP) pripomína, že parkovacia plocha pri obchodnom dome Adria (asfaltový povrch) na Ulici Stará mlynská je súčasťou Zóny 1.

„Táto parkovacia zóna od Nábrežia M. R. Štefánika (hlavného ťahu) začína na Ulici Hurbanova. Z druhej strany zóna začína na začiatku Ulice Stará mlynská, od križovatky s Ulicou Riadok,“ uviedla MsP na sociálnej sieti.

Doplnila, že začiatok a koniec zóny sú jasne označené zvislými dopravnými značkami, ktoré sú doplnené čiarami na vozovke s nápisom „ZÓNA“: „Tieto označenia majú za cieľ informovať vodičov a zabezpečiť správne používanie parkovacích miest.“

Ružomberskí mestskí policajti zároveň upozorňujú, že štrková plocha je súkromným pozemkom a nespadá do Zóny 1.

Fotogaléria:

Foto – FB/Mestská polícia Ružomberok  

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.