Mimoriadne rokovanie ružomberských poslancov

Ilustračná fotografia. Zdroj: Viktor Mydlo
Mestské zastupiteľstvo (MsZ) v Ružomberku sa v pondelok 13. marca o 15.00 h mimoriadne zíde na 2. zasadnutí v tomto roku, ktoré sa uskutoční mimo schváleného programu.

Mestskí poslanci prerokujú strategické dokumenty rozvoja Liptova 2030 (Program sociálneho a hospodárskeho rozvoja mesta Liptovský Mikuláš do roku 2030, Program sociálneho a hospodárskeho rozvoja mesta Ružomberok do roku 2030, Integrovaná územná stratégia UMR Liptov 2030).

Venovať sa budú aj predĺženiu platnosti Komunitného plánu sociálnych a súvisiacich služieb mesta Ružomberok a rozhodnú o schválení podania žiadosti o nenávratný finančný príspevok na projektovú pripravenosť mesta Ružomberok.

Zastupiteľstvo sa bude v programe rokovania opäť zaoberať aj výstavbou novej mestskej plavárne. Informáciu uviedla radnica na svojom profile na sociálnej sieti.

AKTUÁLNE: Zhotoviteľ dnes zastavil práce na mestskej plavárni

Materiály k jednotlivým bodom rokovania nájdete TU.

Online vysielanie zo zasadnutia mestského parlamentu na Facebooku alebo na YouTube kanáli mesta Ružomberok sledujte TU.

Zdroj: FB/mesto Ružomberok

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.