Mondi SCP má odstávku kotlov

Ilustračné foto: Mondi SCP
V termíne od 17. novembra do 10. decembra má spoločnosť Mondi SCP naplánovanú odstávku svojich kotlov v Ružomberku. Počas odstavovania technológie môže na krátky čas prísť k lokálnemu zápachu.

„Touto cestou by sme verejnosť chceli informovať, že v dňoch 17. až 25. novembra 2023 bude v závode odstavený regeneračný kotol č. 2 a následne v dňoch 26. novembra až 10. decembra 2023 bude odstavený regeneračný kotol č.3 z dôvodu ich plánovanej údržby,“ uvádza sa v stanovisku spoločnosti Mondi SCP.

„O plánovaných nábehoch kotlov spoločnosť bude verejnosť vopred informovať. Zapáchajúce látky budú v danom čase spaľované v iných technologických celkoch. Počas odstavovania technológie môže dôjsť k lokálnemu zápachu, za čo sa vopred ospravedlňujeme,” dodáva firma.

Zdroj: ZVRK

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.