Policajti hľadajú svedkov dopravnej nehody v Ružomberku, pri ktorej sa zranil cyklista

Zdroj: FB/Polícia SR - Žilinský kraj
Nehoda sa stala v utorok 13. septembra okolo 10:35 dopoludnia na hlavnom ťahu v Ružomberku. Polícia v Žilinskom kraji žiada svedkov dopravnej nehody, aby poskytli akékoľvek informácie o udalosti.

,,Na základe doteraz vykonaného objasňovania bolo zistené, že 69 – ročný cyklista jazdil na bicykli po ceste prvej triedy v meste Ružomberok, kde v križovatke pri obchodnom dome, z doposiaľ nezistených príčin, spadol na vozovku. Pri dopravnej nehode cyklista utrpel zranenie,” uvádza krajská polícia na sociálnej sieti a dodáva, že ďalšie okolnosti dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho objasňovania.

Polícia v tejto súvislosti žiada občanov, ktorí boli svedkami uvedenej dopravnej nehody, aby akékoľvek informácie oznámili na telefónnom čísle 158 alebo na najbližšom útvare Policajného zboru, do súkromnej správy na FB stránku Polícia SR – Žilinský kraj, prípadne nech kontaktuje Obvodné oddelenie Policajného zboru v Ružomberku na telefónnom číslo +421 961483075.

Zdroj: Polícia SR – Žilinský kraj

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.