Polícia žiada o pomoc pri stotožnení osôb, ktoré môžu pomôcť pri vyšetrovaní

Fotografie hľadaných osôb. Zdroj: FB/Polícia SR - Žilinský kraj

Svedectvo hľadaných osôb je dôležité a môže prispieť k objasneniu zločinu.

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Ružomberku vykonáva vyšetrovanie v trestnej veci zločinu vydierania. Polícia v rámci vyšetrovania hľadá svedkov, ktorí by mohli pomôcť pri objasnení prípadu.

Krajská polícia zverejnila žiadosť o pomoc verejnosti v príspevku na sociálnej sieti, ku ktorej priložila aj fotografie.

,,Touto cestou žiadame širokú verejnosť o pomoc pri stotožnení neznámych osôb, ktoré boli zachytené kamerovým záznamom pri výbere z bankomatu umiestneného v Rimavskej Sobote,” uviedli krajskí policajti s tým, že svedectvo týchto osôb je dôležité a môže prispieť k objasneniu zločinu.

Na fotografiách vidieť do tváre len jednej osobe, druhá osoba je zahalená a má prekrytú tvár. V prípade, ak by ste mali akékoľvek informácie k totožnosti neznámych osôb, polícia žiada, aby ste ich oznámili na stálu službu Obvodného oddelenia Policajného zboru (OO PZ) v Ružomberku, ktorá je k dispozícii na telefónnom čísle 0961 483 705.

Zdroj: FB/Polícia SR – Žilinský kraj

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.