Polícia hľadá 14-ročnú Natáliu Hladišovú

Maloletá Ružomberčanka je nezvestná od 3. marca, odkedy po nej pátra Okresné riaditeľstvo Policajného zboru (OR PZ) v Ružomberku.

AKTUALIZÁCIA: Natália Hladišová sa našla. Informovala o tom krajská polícia v piatok 17. marca.

Dobrovoľnícka organizácia Záchranný Systém Slovensko zverejnila v príspevku na sociálnej sieti žiadosť o súčinnosť verejnosti pri pátraní po neplnoletom dievčati z Ružomberka.

Len 14-ročná Natália Hladišová je nezvestná od piatka 3. marca 2023, kedy odišla z miesta prechodného bydliska – Centra pre deti a rodinu Ružomberok na doposiaľ neznáme miesto a do dnešného dňa o sebe nepodala žiadne informácie.

Natália je približne 160 centimetrov vysoká, je štíhlej postavy, má dlhé čierne vlasy do polovice chrbta a zelené oči. Naposledy mala na sebe oblečené svetlé rifle roztrhané na kolenách, čiernu mikinu, zelené tričko a rifľovú bundu.

Zvláštnym znamením je materské znamienko na krku, na ľavom stehne má jazvu po popálení a tetovanie: na ľavej nohe srdce a na pravej nohe kríž.

Ak uvidíte alebo nájdete hľadanú osobu, ihneď volajte na telefónnu linku polície (158) a následne Záchranný Systém Slovensko – Pátranie po osobách na telefónnom čísle +421 948 11 22 33,“ uviedol Záchranný Systém Slovensko.

Zdroj: Záchranný Systém Slovensko, KRPZ Žilina

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.