Polícia pátra po 32-ročnom Viktorovi Ouředníkovi

Hľadaný muž je obvinený zo zločinu útoku na verejného činiteľa. Úmyselne sa skrýva, nakoľko vie, že sa voči jeho osobe vedie trestné konanie.

Polícia v Ružomberku vyhlasuje pátranie po hľadanom 32-ročnom Ružomberčanovi menom Viktor Ouředník, ktorý sa skrýva. Je obvinený zo zločinu útoku na verejného činiteľa.

,,Menovaný sa úmyselne skrýva, nakoľko vie, že sa voči jeho osobe vedie trestné konanie,” informuje Gabriela Kremeňová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KRPZ) v Žiline.

Popis osoby:  stredná postava, hnedé vlasy ostrihané na krátko

,,Akékoľvek informácie k hľadanému mužovi  je potrebné oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek oddelení PZ alebo súkromnou správou na oficiálnej facebookovej stránke PZ,” dodáva hovorkyňa.

Zdroj: KRPZ Žilina

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.