TRAGÉDIA: V Likavke dobodali dve osoby, jeden muž zraneniam podľahol

Ilustračné foto. Zdroj: Polícia SR – Žilinský kraj
Druhú osobu s piatimi bodnými ranami previezli do nemocnice. Polícia útočníka zadržala v Ružomberku, udalosť vyšetruje ako vraždu.

V pondelok 11. apríla v nočných hodinách v obci Likavka došlo k usmrteniu muža dobodaním. RK Magazín o tom informovala Zuzana Šefčíková, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline.

„Na linku 158 bol oznámený útok nožom. Po preverení uvedenej udalosti bolo zistené, že 55- ročný muž svojím zraneniam na mieste podľahol a päť bodných rán utrpela druhá osoba, ktorá bola následne prevezená do nemocnice,“ uviedla Z. Ševčíková.

„Na miesto boli okamžite vyslané všetky zložky Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline. V krátkom čase sa nám po intenzívnom pátraní podarilo 43-ročného muža zadržať pred nemocnicou v Ružomberku,“ doplnila krajská policajná hovorkyňa.

Podľa jej informácií uvedenú udalosť vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru SR v Žiline vyšetruje ako vraždu. „Z dôvodu vykonávania prvotných úkonov, nie je nateraz možné poskytnúť bližšie informácie,“ dodala Ševčíková.

Zdroj: Polícia SR – Žilinský kraj

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.