Polícia pátra po nezvestnom Matejovi Zvadovi z Ružomberka

Muž odišiel v utorok 7. septembra na neznáme miesto a dodnes sa nevrátil. Príbuzní o ňom nemajú žiadne informácie. 

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Ružomberku vyhlásilo pátranie po nezvestnom 32-ročnom Matejovi Zvadovi z Ružomberka.

Muž je nezvestný od utorka 7. septembra, kedy odišiel na doposiaľ neznáme miesto a do dnešnej doby sa nevrátil. Príbuzným o sebe nepodal žiadne informácie.

“Od prijatia oznámenia vykonávame všetky potrebné úkony a opatrenia s cieľom vypátrania nezvestnej osoby. Do súčasnej doby sa však nezvestnú osobu nepodarilo vypátrať,” uvádza krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová.

Popis osoby: výška 192 cm, štíhla postava, modré oči, tmavohnedé vlasy do chvosta (vyholené boky).

Popis oblečenia: tričko tmavej farby s krátkym rukávom, tepláky červenej farby, bordové tenisky značky Adidas s bielym nápisom.

Zvláštne znamenia: drobné jazvy na tvári, veľká jazva na bruchu v tvare písmena “L”.

Akékoľvek informácie k nezvestnému mužovi  je potrebné oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek oddelení policajného zboru alebo súkromnou správou na oficiálnej facebookovej stránke PZ.

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.