Polícia pátra po troch mužoch z okresu

Polícia pátra po Gustávovi Balážovi a Zdenkovi Pumrovi z Ružomberka, a tiež po Jakubovi Starinskom z Ľubochne. Všetci sa úmyselne skrývajú nakoľko sa voči ním vedie trestné stíhanie.

Gustáv Baláž – nar. 10.4.1990, bytom Ružomberok, Rybárpole, Textilná č. 5.

Okresný súd Ružomberok vydal príkaz na zatknutie, pre prečin porušovania domovej slobody.  Hľadaný muž nepreberá súdne zásielky, úmyselne sa skrýva, nakoľko vie že je voči nemu vedené trestné stíhanie.

Gustáv Baláž je strednej postavy má čierne vlasy a hnedé oči.  

 

Zdenko Pumr – nar. 8.1.1994, bytom Ružomberok

Okresný súd Ružomberok vydal príkaz na zatknutie, pre prečin zanedbania povinnej výživy.  Hľadaný muž nepreberá súdne zásielky, úmyselne sa skrýva, nakoľko vie že je voči nemu vedené trestné stíhanie.

Zdenko Pumr je štíhlej postavy a má blond vlasy.

 

Jakub Starinský – nar. 15.5.1992, bytom Ľubochňa, okres Ružomberok.

Okresný súd Košice I a Okresný súd Zvolen vydali príkazy na zatknutie. Hľadaný muž nepreberá súdne zásielky, úmyselne sa skrýva, nakoľko vie že je voči nemu vedené trestné stíhanie.

Jakub Starinský je strednej postavy má hnedé vlasy, hnedé oči, nosí briadku a fúzy.  

 

Akékoľvek informácie o pohybe alebo pobyte hľadaných mužoch je potrebné oznámiť na bezplatné telefónne číslo 158 alebo osobne na ktorékoľvek oddelenie.

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.